Ověřeno zákazníky

4. Kreativ Plzeň

Kreativ Plzeň - 4. prodejní výstava kreativity, řemesel a umění

Aktuality

18. 8. 2014 Novinky v E-shopu

V našem E-shopu je aktivován nový vyhledávač zboží. Vyzkoušejte si jednoduché hledání mezi 5 000 druhy výtvarných materiálů pro Vaše kreativní tvoření. Přidány nové ubrousky na decoupage.

17. 8. 2014 Kurzy podzim 2014

Připravujeme novou nabídku výtvarných kurzů na podzim 2014 a budeme ji průběžně doplňovat wink

6. 8. 2014 Gumičky Loom Bands

V našem e-shopu i na prodejně máme velký výběr gumiček a sad na vyrábění gumičkových náramků.

15. 7. 2014 Plán kurzů srpen

Nabídka kreativních seminářů na měsíc srpen.

5. 7. 2014 15. 11. 2014 KREATIV PLZEŇ, 4. prodejní výstava kreativity, hobby a řemesel

Připravujeme na podzim opět další ročník oblíbené akce v Kulturním domě JAS v Plzni.

Vítejte na stránkách hobbykohout.cz

Prodejna a E-shop, Výtvarné a kreativní kurzy, Semináře pro pedagogy, Prázdninové výtvarné pobyty

Výtvarné potřeby HOBBY-KOHOUT v Plzni oslaví již brzy 20 let na českém trhu. Firma je zaměřena na prodej kreativních a výtvarných potřeb, hobby potřeb, školních potřeb, barev, korálků a hedvábí. Organizuje prodejní výstavy Kreativ Plzeň.

Kromě prodeje výtvarných a hobby potřeb pořádá výukové semináře výtvarných technik. Přihlaste se na kurzy a osvojte si hravě nejrůznější výtvarné techniky pod vedením zkušených lektorek. O prázdninách pořádá firma HOBBY-KOHOUT výtvarný a sportovní příměstský tábor v Plzni.

Eshop

Nakupujte pohodlně v našem internetovém obchodě s širokým sortimentem výtvarných potřeb, hobby a uměleckých potřeb. Maloobchodní sekce a velkobchod s výtvarnými potřebami. Zboží je řazeno podle výtvarných technik. Najdete zde barvy, korálky, bižuterní komponenty, fimo, polymerové hmoty, pedig, mýdlo, formy na odlitky, barvy, štětce, ubrousky na decoupage, papíry, plátna, malířské stojany a vše ostatní pro kreativní tvoření.
  

Kurzy

Srdečně Vás zveme na výtvarné kurzy v Plzni. Pořádáme výtvarné semináře DVPP v rámci celé ČR a výtvarné prázdninové pobyty na Šumavě. Vyučujeme výtvarné techniky zaměřené na volnočasové aktivity. Vhodné pro práci s dětmi, dospělými i seniory. Jednoduché tvoření a výtvarné potřeby pro školy, družiny, mateřské školy, DDM a DS v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Zárukou kvality je akreditace našich seminářů udělené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.
  

Inspirace

Nechte se inspirovat fotografiemi výtvarných technik a ukázkami výrobků. Vzorky jsou většinou dílem účastníků našich kreativních seminářů. Najdete zde ukázky drátování, korálkování, pletení pedigu, malování na textil a hedvábí, modelování fima, vyrábění vitráží, dekorací atd. V našem E-shopu s výtvarnými potřebami najdete ukázky hotových výrobků přímo u zboží. Galerie odkazů na videa s výtvarnou tématikou.
  

Techniky

Jste originální, kreativní a rádi tvoříte? Společně s námi můžete malovat na hedvábí a na trička, batikovat, vyrábět šperky a bižuterii z korálků, drátovat, plést košíky z pedigu, odlévat mýdla nebo zdobit svíčky. Můžete se naučit modelovat šperky a korálky z Fima, vyrábět skleněné vitráže Tiffany, fusing a spousty dalších výtvarných technik.
  

Najdete nás také na Facebooku