Akce - Poštovné zdarma !!!

Poštovné zdarma u objednávek

v hodnotě nad 500 Kč.

Platí ve dnech 19. - 31. 5. 2015 u MO objednávek při platbě předem na účet. Sleva se zobrazí při zakončování objednávky. Slavíme a tak se můžete radovat společně s námi z poštovného za 0 Kč.

Ověřeno zákazníky

Aktuality

19.7.2015 Výtvarný týden na Šumavě, Kašperské hory 19. 7. - 25. 7.

Pořádáme 17. ročník výtvarných pobytů na Šumavě, Chata Kačerov - velká nabídka kreativních seminářů.

13.7.2015 Příměstský sportovní tábor pro děti od 13. - 17. 7. 

Sportovní tábor zaměřený na in-line bruslení, horolezení a další sporty a hry pro děti od 7 - 13 let. 

13.6.2015 18. DOMÁCÍ VELETRH 13. 6. - Letní inspirace

V sobotu 13. 6. se koná akce pro přípravu výtvarných programů letních táborů a dětské tvoření o prázdninách. Novinkou jsou úžasné obrázky a mandaly z písku. Dále výtvarné techniky - malování na trička, práci s gelovými a dřevěnými razítky, jednoduché šperky, nové nápady na vyrábění z filcu a papíru. 

1.5.2015 Plán kurzů - květen

Nabídku kreativních kurzů na měsíc květen najdete na našem webu. V červenci pořádáme 17. výtvarný pobyt na Šumavě !

Vítejte na stránkách hobbykohout.cz

Prodejna, e-shop, výtvarné a kreativní kurzy

Výtvarné potřeby HOBBY- KOHOUT v Plzni oslaví letos již 20 let na českém trhu. Firma je zaměřena na prodej kreativních a výtvarných potřeb, hobby potřeb, školních potřeb, barev, korálků a hedvábí. Organizujeme prodejní výstavy Kreativ Plzeň pro drobné výrobce i firmy.
  

Semináře pro pedagogy a výtvarné pobyty

Kromě prodeje výtvarných a hobby potřeb pořádáme výukové semináře výtvarných technik. Přihlaste se na kurzy a osvojte si hravě nejrůznější výtvarné techniky pod vedením výtvarné lektorky Lenky Kohoutové a dalších zkušených pedagogů. Pro děti pořádáme o prázdninách výtvarný a sportovní příměstský tábor v Plzni.

Eshop

Nakupujte pohodlně v našem internetovém obchodě s širokým sortimentem výtvarných potřeb, hobby a uměleckých potřeb. Maloobchodní sekce a velkobchod s výtvarnými potřebami. Zboží v našem E-shopu je řazeno podle výtvarných technik. Najdete zde barvy, korálky, bižuterní komponenty, fimo, polymerové hmoty, pedig, mýdlo, formy na odlitky, barvy, štětce, ubrousky na decoupage, papíry, plátna, malířské stojany a vše ostatní pro kreativní tvoření.
  

Kurzy

Srdečně Vás zveme na výtvarné kurzy v Plzni. Pořádáme výtvarné semináře DVPP v rámci celé ČR a výtvarné prázdninové pobyty na Šumavě. Vyučujeme výtvarné techniky zaměřené na volnočasové aktivity. Vhodné pro práci s dětmi, dospělými i seniory. Jednoduché tvoření a výtvarné potřeby pro školy, družiny, mateřské školy, DDM a DS v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Zárukou kvality je akreditace našich seminářů udělené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Techniky

Jste originální, kreativní a rádi tvoříte? Společně s námi můžete malovat na hedvábí a na trička, batikovat, vyrábět šperky a bižuterii z korálků, drátovat, plést košíky z pedigu, odlévat mýdla nebo zdobit svíčky. Můžete se naučit modelovat šperky a korálky z Fima, vyrábět skleněné vitráže Tiffany, fusing a spousty dalších výtvarných technik. Vše se můžete naučit na kurzech nebo
na našich prázdninových pobytech.
  

Inspirace

Podívejte se v naší galerii odkazů na záznamy vysílání hobby pořadů s výtvarnou tématikou, které byly natočeny ve spolupráci s Českou televizí a Lenkou Kohoutovou. Nechte se inspirovat fotografiemi výtvarných technik a ukázkami výrobků. Vzorky jsou většinou dílem účastníků našich kreativních seminářů. Najdete zde ukázky drátování, korálkování, pletení pedigu, malování na textil a hedvábí, modelování fima, vyrábění vitráží, dekorací atd.
V našem E-shopu s výtvarnými potřebami najdete ukázky hotových výrobků přímo u zboží.

Najdete nás také na Facebooku