Akce - Poštovné !!! 

AKCE !!! Poštovné se slevou - 50 %
pokračuje. Při platbě předem na účet

u objednávek od 1.000,- Kč

Platí v období od 23. 9. - 30. 11. 2015.
Sleva se zobrazí při zakončování objednávky. Poštovné jen za polovinu.

Ověřeno zákazníky - hodnocení a recenze

Aktuality

28.11.2015 ČT1: HOBBY NAŠÍ DOBY

V sobotu 28.11. ve 12,25 hod. bude s paní Jiřinou Bohdalovou vyrábět adventní dekorace lektorka L. Kohoutová.

25.11.2015 Plán kurzů - prosinec

Nabídka výtvarných a kreativních kurzů pro děti a dospělé.

27.7.2015 Novinky v E-shopu

V e-shopu je aktivován nový vyhledávač zboží. Vyzkoušejte si jednoduché hledání, najdete zde 5.000 druhů výtvarných materiálů a ubrousků pro kreativní tvoření. 

20.6.2015 ČT1 - pořad HOBBY NAŠÍ DOBY

V sobotu 20. 6. ve 12,25 hod. bude s paní Jiřinou Bohdalovou vyrábět křišťálové šperky lektorka Lenka. Kohoutová v pořadu Hobby naší doby. 

Vítejte na stránkách hobbykohout.cz

Prodejna, e-shop, výtvarné a kreativní kurzy

Výtvarné potřeby HOBBY- KOHOUT v Plzni oslaví letos již 20 let na českém trhu. Firma je zaměřena na prodej výtvarných a uměleckých potřeb, kreativních hobby potřeb, školních potřeb, barev, korálků a hedvábí.

Organizujeme dvakrát ročně prodejní výstavy pro firmy a výrobce s názvem Kreativ Plzeň.

Akreditované semináře pro pedagogy, výtvarné pobyty, tábory pro děti

Kromě prodeje výtvarných a hobby potřeb pořádáme výukové semináře výtvarných technik, kurzy kreslení a malování. Přihlaste se na kreativní kurzy a osvojte si hravě různé výtvarné techniky pod vedením Lenky Kohoutové a dalších zkušených lektorů a pedagogů.
Pro děti pořádáme o prázdninách výtvarný a sportovní příměstský tábor v Plzni - Božkově.

Eshop

Nakupujte pohodlně v našem internetovém obchodě s širokým sortimentem výtvarných hobby materiálů a uměleckých potřeb. Maloobchodní sekce a velkobchod s výtvarnými potřebami. Najdete zde barvy, korálky, bižuterní komponenty, fimo, polymerové hmoty, pedig, mýdlo, formy na odlitky, barvy, štětce, ubrousky na decoupage, papíry, plátna, malířské stojany a vše ostatní pro kreativní tvoření.
Zboží v našem E-shopu je řazeno podle výtvarných technik.

Kurzy

Srdečně Vás zveme na výtvarné kurzy v Plzni. Pořádáme výtvarné semináře DVPP v rámci celé ČR a výtvarné prázdninové pobyty na Šumavě. Vyučujeme výtvarné techniky zaměřené na volnočasové aktivity. Vhodné pro práci s dětmi, dospělými i seniory. Jednoduché tvoření a výtvarné potřeby pro školy, družiny, mateřské školy, DDM a DS v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Zárukou kvality je akreditace našich seminářů udělené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Techniky

Jste originální, kreativní a rádi tvoříte? Společně s námi můžete malovat na hedvábí a na trička, batikovat, vyrábět šperky a bižuterii z korálků, drátovat, plést košíky z pedigu, odlévat mýdla nebo zdobit svíčky. Můžete se naučit modelovat šperky a korálky z Fima, vyrábět skleněné vitráže Tiffany, fusing a spousty dalších výtvarných technik. Vše se můžete naučit na kurzech nebo
na našich prázdninových pobytech.
  

Inspirace

Podívejte se v naší galerii odkazů v sekci Inspirace. Najdete zde odkazy na záznamy vysílání hobby pořadů s výtvarnou tématikou, které byly natočeny ve spolupráci s Českou televizí a Lenkou Kohoutovou. Nechte se inspirovat fotografiemi výtvarných technik a ukázkami výrobků. Vzorky jsou většinou dílem účastníků našich kreativních seminářů. Najdete zde ukázky drátování, korálkování, pletení pedigu, malování na textil a hedvábí, modelování fima, vyrábění vitráží, dekorací atd.
V našem E-shopu s výtvarnými potřebami najdete ukázky hotových výrobků přímo u zboží.

Najdete nás také na Facebooku