Ověřeno zákazníky

4. Kreativ Plzeň

Kreativ Plzeň - 4. prodejní výstava kreativity, řemesel a umění

Aktuality

18. 8. 2014 Novinky v E-shopu

V našem E-shopu je aktivován nový vyhledávač zboží. Vyzkoušejte si jednoduché hledání mezi 5 000 druhy výtvarných materiálů pro Vaše kreativní tvoření. Přidány nové ubrousky na decoupage.

17. 8. 2014 Kurzy podzim 2014

Připravujeme novou nabídku výtvarných kurzů na podzim 2014 a budeme ji průběžně doplňovat wink

6. 8. 2014 Gumičky Loom Bands

V našem e-shopu i na prodejně máme velký výběr gumiček a sad na vyrábění gumičkových náramků.

15. 7. 2014 Plán kurzů srpen

Nabídka kreativních seminářů na měsíc srpen.

5. 7. 2014 15. 11. 2014 KREATIV PLZEŇ, 4. prodejní výstava kreativity, hobby a řemesel

Připravujeme na podzim opět další ročník oblíbené akce v Kulturním domě JAS v Plzni.

Vítejte na stránkách hobbykohout.cz

Prodejna a E-shop, Výtvarné a kreativní kurzy, Semináře pro pedagogy, Prázdninové výtvarné pobyty

Výtvarné potřeby HOBBY-KOHOUT v Plzni oslaví již brzy 20 let na českém trhu. Firma je zaměřena na prodej kreativních a výtvarných potřeb, hobby potřeb, školních potřeb, barev, korálků a hedvábí. Organizuje prodejní výstavy Kreativ Plzeň.

Kromě prodeje výtvarných a hobby potřeb pořádá výukové semináře výtvarných technik. Přihlaste se na kurzy a osvojte si hravě nejrůznější výtvarné techniky pod vedením zkušených lektorek. Pro děti pořádá  o prázdninách výtvarný a sportovní příměstský tábor v Plzni.

Eshop

Nakupujte pohodlně v našem internetovém obchodě s širokým sortimentem výtvarných potřeb, hobby a uměleckých potřeb. Maloobchodní sekce a velkobchod s výtvarnými potřebami. Zboží je řazeno podle výtvarných technik. Najdete zde barvy, korálky, bižuterní komponenty, fimo, polymerové hmoty, pedig, mýdlo, formy na odlitky, barvy, štětce, ubrousky na decoupage, plátna, malířské stojany a vše ostatní pro kreativní tvoření.
  

Kurzy

Srdečně Vás zveme na výtvarné kurzy v Plzni. Dále na semináře DVPP v rámci celé ČR, výtvarné prázdninové pobyty na Šumavě, Vyučujeme výtvarné techniky zaměřené na volnočasové aktivity. Vhodné pro práci s dětmi, dospělými i seniory. Jednoduché tvoření a výtvarné potřeby pro školy, družiny, mateřské školy, DDM a DS v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Zárukou kvality je akreditace našich seminářů udělené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.
  

Inspirace

Nechte se inspirovat fotografiemi výtvarných technik a ukázkami výrobků. Vzorky jsou většinou dílem účastníků našich seminářů korálkování, pletení z pedigu, malování na textil, modelování fima, vyrábění dekorací atd. V našem E-shopu s výtvarnými potřebami najdete ukázky hotových výrobků přímo u zboží. Galerie odkazů na videa s výtvarnou tématikou.
  

Techniky

Jste originální, kreativní a rádi tvoříte? Společně s námi můžete malovat na hedvábí a na trička, batikovat, vyrábět šperky a bižuterii z korálků, drátovat, plést košíky z pedigu, odlévat mýdla nebo zdobit svíčky. Můžete se naučit modelovat šperky a korálky z Fima, vyrábět skleněné vitráže Tiffany, fusing a spousty dalších výtvarných technik.
  

Najdete nás také na Facebooku