Ověřeno zákazníky

4. Kreativ Plzeň

Kreativ Plzeň - 4. prodejní výstava kreativity, řemesel a umění

Aktuality

24. 11. 2014 Vánoční prodej

Prodejna HOBBY-KOHOUT je otevřena po - pá: 9 - 17 hod. Platba kartou je možná. Pracovní doba před vánocemi bude rozšířena také o sobotní a nedělní prodej. Budeme Vás informovat v dalších aktualitách. 

28. 10. 2014 Plán kurzů prosinec

Vybírejte z naší nabídky kreativních seminářů na měsíc prosinec.

27. 10. 2014 Plán kurzů listopad 2014

Nová nabídka výtvarných kurzů.

26. 10. 2014 Akreditace výtvarných seminářů DVPP 2014

Instituci Lenka Kohoutová byla udělena opětovně akreditace MŠMT k provádění vzdělávacích programů a akreditace vzdělávacích programů výtvarných seminářů.

18. 8. 2014 Novinky v E-shopu

V našem E-shopu je aktivován nový vyhledávač zboží. Vyzkoušejte si jednoduché hledání mezi 5 000 druhy výtvarných materiálů pro Vaše kreativní tvoření. Přidány nové ubrousky na decoupage.

Vítejte na stránkách hobbykohout.cz

Prodejna a E-shop, Výtvarné a kreativní kurzy, Semináře pro pedagogy, Prázdninové výtvarné pobyty

Výtvarné potřeby HOBBY-KOHOUT v Plzni oslaví již brzy 20 let na českém trhu. Firma je zaměřena na prodej kreativních a výtvarných potřeb, hobby potřeb, školních potřeb, barev, korálků a hedvábí. Organizujeme prodejní výstavy Kreativ Plzeň.

Kromě prodeje výtvarných a hobby potřeb pořádáme výukové semináře výtvarných technik. Přihlaste se na kurzy a osvojte si hravě nejrůznější výtvarné techniky pod vedením Lenky Kohoutové a dalších zkušených lektorek. Pro děti pořádáme o prázdninách výtvarný a sportovní příměstský tábor v Plzni.

Eshop

Nakupujte pohodlně v našem internetovém obchodě s širokým sortimentem výtvarných potřeb, hobby a uměleckých potřeb. Maloobchodní sekce a velkobchod s výtvarnými potřebami. Zboží je řazeno podle výtvarných technik. Najdete zde barvy, korálky, bižuterní komponenty, fimo, polymerové hmoty, pedig, mýdlo, formy na odlitky, barvy, štětce, ubrousky na decoupage, papíry, plátna, malířské stojany a vše ostatní pro kreativní tvoření.
  

Kurzy

Srdečně Vás zveme na výtvarné kurzy v Plzni. Pořádáme výtvarné semináře DVPP v rámci celé ČR a výtvarné prázdninové pobyty na Šumavě. Vyučujeme výtvarné techniky zaměřené na volnočasové aktivity. Vhodné pro práci s dětmi, dospělými i seniory. Jednoduché tvoření a výtvarné potřeby pro školy, družiny, mateřské školy, DDM a DS v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Zárukou kvality je akreditace našich seminářů udělené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.
  

Inspirace

Nechte se inspirovat fotografiemi výtvarných technik a ukázkami výrobků. Vzorky jsou většinou dílem účastníků našich kreativních seminářů. Najdete zde ukázky drátování, korálkování, pletení pedigu, malování na textil a hedvábí, modelování fima, vyrábění vitráží, dekorací atd. V našem E-shopu s výtvarnými potřebami najdete ukázky hotových výrobků přímo u zboží. Galerie odkazů na videa s výtvarnou tématikou.
  

Techniky

Jste originální, kreativní a rádi tvoříte? Společně s námi můžete malovat na hedvábí a na trička, batikovat, vyrábět šperky a bižuterii z korálků, drátovat, plést košíky z pedigu, odlévat mýdla nebo zdobit svíčky. Můžete se naučit modelovat šperky a korálky z Fima, vyrábět skleněné vitráže Tiffany, fusing a spousty dalších výtvarných technik.
  

Najdete nás také na Facebooku