Akce - Poštovné

AKCE !!! Poštovné se slevou 50 %
při platbě předem na účet u objednávek od 1.000,- Kč

Poštovné jen za polovinu. Sleva se
zobrazí při zakončení objednávky.

Týká se pouze platby předem.

Ověřeno zákazníky - hodnocení a recenze

Aktuality

15. 7. 2016 Info:

Pevná telefonní linka byla zrušena. Používejte tel. č. 603 900 724 
Mobil a kontakty zůstávají stejné. 

16. 4. 2016 ČT1, pořad HOBBY NAŠÍ DOBY

Dívejte se s námi v sobotu 16. 4. ve 12,25 hod. na ČT1. Paní Jiřina Bohdalová a lektorka Lenka Kohoutová budou společně vyrábět šperky ze síťovaných dutinek.

12. 3. 2016 ČT1: HOBBY NAŠÍ DOBY

V sobotu 12.3. ve 12,25 hod. bude vyrábět paní Jiřina Bohdalová a lektorka Lenka Kohoutová obrázky a mandaly z písku.

Vítejte na stránkách hobbykohout.cz

Prodejna, e-shop, výtvarné a kreativní kurzy

Výtvarné potřeby HOBBY- KOHOUT v Plzni působí 20 let na českém trhu. Firma je zaměřena na prodej výtvarných a uměleckých potřeb, kreativních hobby potřeb, školních potřeb, barev, korálků a hedvábí.

Organizujeme dvakrát ročně prodejní výstavy pro firmy a výrobce s názvem Kreativ Plzeň.

Akreditované semináře pro pedagogy, výtvarné pobyty, příměstský tábor pro děti

Souběžně s prodejem výtvarných a hobby potřeb pořádáme semináře výtvarných technik, kurzy kreslení a malování. Přihlaste se na naše kreativní kurzy a osvojte si hravě různé výtvarné techniky pod vedením Lenky Kohoutové a dalších zkušených lektorů a pedagogů.
Pro děti pořádáme o prázdninách výtvarný a sportovní příměstský tábor v Plzni - Božkově.

E-shop

Zboží v našem E-shopu je řazeno podle výtvarných technik.

Nakupujte pohodlně v našem internetovém obchodě s širokým sortimentem výtvarných hobby materiálů a uměleckých potřeb. Maloobchodní sekce a velkobchod s výtvarnými potřebami. Najdete zde barvy, korálky, bižuterní komponenty, fimo, polymerové hmoty, hedvábí, pedig, mýdlo, formy na odlitky, akrylové barvy, pastelky, štětce, lepidla, ubrousky na decoupage, papíry, plátna, olejové barvy, malířské stojany a vše ostatní pro kreativní tvoření.

Kurzy

Výtvarné kurzy v Plzni a výtvarné semináře DVPP v rámci celé ČR. Pořádáme výtvarné prázdninové pobyty na Šumavě a letní tábory pro děti. Vyučujeme výtvarné techniky zaměřené na volnočasové aktivity,
které jsou hodné pro práci s dětmi, dospělými i seniory.
Jednoduché tvoření a výtvarné potřeby pro školy, družiny, mateřské školy, DDM a DS v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.
Zárukou kvality je akreditace našich seminářů udělené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Techniky

Jste originální, kreativní a rádi tvoříte? Společně s námi můžete malovat na hedvábí a na trička, batikovat, plést na rukou, háčkovat šperky nebo kabelky, vyrábět bižuterii a šperky z korálků, drátovat, plést košíky z pedigu, odlévat mýdla nebo zdobit svíčky. Můžete se naučit háčkovat a plést na rukou, modelovat šperky a korálky z Fima, vyrábět skleněné vitráže Tiffany, fusing, mozaiku a spousty dalších výtvarných technik. Vše se můžete naučit na kurzech nebo na našich výtvarných prázdninových pobytech.


  

Inspirace

Podívejte se v naší galerii návodů a odkazů v sekci Inspirace. Najdete zde odkazy na záznamy vysílání hobby pořadů s výtvarnou tématikou, které byly natočeny ve spolupráci s Českou televizí a Lenkou Kohoutovou.
Nechte se inspirovat návody a fotografiemi výtvarných technik. Vzorky jsou většinou dílem účastníků našich kreativních seminářů. Najdete zde ukázky drátování, korálkování, pletení pedigu, malování na textil a hedvábí, modelování fima, vyrábění vitráží, dekorací atd.
V našem E-shopu s výtvarnými potřebami najdete ukázky hotových výrobků přímo u zboží.