Ověřeno zákazníky

5. KREATIV PLZEŇ

Pozvánka na 5. ročník výstavy KREATIV PLZEŇ, která se koná
v sobotu 21. 3. 2015 v KD JAS, Jablonského ul., Plzeň.
Prodejní hobby výstava pro výrobce a firmy z oblasti kreativního a uměleckého tvoření. Výtvarné dílny pro dospělé a děti se spoustou nových nápadů na vyrábění
jarních dekorací. Srdečně Vás zveme jménem všech vystavovatelů a těšíme se na viděnou.

   

    
Lenka Kohoutová
a Team firmy

HOBBY-KOHOUT

Aktuality

21. 3. 2015 5. Výstava KREATIV PLZEŇ

Připravujeme další oblíbenou výstavu kreativního tvoření v sobotu 21. 3. 2015 od 9 - 17 hod.

4. 2. 2015 Výtvarný týden na Šumavě, Kašperské hory 19. 7. - 25. 7.

Pořádáme 17. ročník výtvarných pobytů na Chatě Kačerov - velká nabídka kreativních seminářů.

31. 12. 2014 NOVÁ PRODEJNÍ DOBA 2015

Po - Čt:  

10:00 - 12:00 hod.

14:00 - 17:30 hod.

Pá:

10:00 - 12:00 hod.

13:00 - 16:30 hod.

So, Ne: otevřeno podle domluvy

Mimo prodejní dobu otevřeno na základě domluvy předem na telefonu: 603 900 724

29. 12. 2014 Akreditace výtvarných seminářů DVPP 2014

Instituci Lenka Kohoutová byla udělena opětovně akreditace MŠMT k provádění vzdělávacích programů a akreditace vzdělávacích programů výtvarných seminářů.

Vítejte na stránkách hobbykohout.cz

Prodejna, e-shop, výtvarné a kreativní kurzy

Výtvarné potřeby HOBBY- KOHOUT v Plzni oslaví letos již 20 let na českém trhu. Firma je zaměřena na prodej kreativních a výtvarných potřeb, hobby potřeb, školních potřeb, barev, korálků a hedvábí. Organizujeme prodejní výstavy Kreativ Plzeň pro drobné výrobce i firmy.
  

Semináře pro pedagogy a výtvarné pobyty

Kromě prodeje výtvarných a hobby potřeb pořádáme výukové semináře výtvarných technik. Přihlaste se na kurzy a osvojte si hravě nejrůznější výtvarné techniky pod vedením výtvarné lektorky Lenky Kohoutové a dalších zkušených pedagogů. Pro děti pořádáme o prázdninách výtvarný a sportovní příměstský tábor v Plzni.

Eshop

Nakupujte pohodlně v našem internetovém obchodě s širokým sortimentem výtvarných potřeb, hobby a uměleckých potřeb. Maloobchodní sekce a velkobchod s výtvarnými potřebami. Zboží v našem E-shopu je řazeno podle výtvarných technik. Najdete zde barvy, korálky, bižuterní komponenty, fimo, polymerové hmoty, pedig, mýdlo, formy na odlitky, barvy, štětce, ubrousky na decoupage, papíry, plátna, malířské stojany a vše ostatní pro kreativní tvoření.
  

Kurzy

Srdečně Vás zveme na výtvarné kurzy v Plzni. Pořádáme výtvarné semináře DVPP v rámci celé ČR a výtvarné prázdninové pobyty na Šumavě. Vyučujeme výtvarné techniky zaměřené na volnočasové aktivity. Vhodné pro práci s dětmi, dospělými i seniory. Jednoduché tvoření a výtvarné potřeby pro školy, družiny, mateřské školy, DDM a DS v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Zárukou kvality je akreditace našich seminářů udělené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Techniky

Jste originální, kreativní a rádi tvoříte? Společně s námi můžete malovat na hedvábí a na trička, batikovat, vyrábět šperky a bižuterii z korálků, drátovat, plést košíky z pedigu, odlévat mýdla nebo zdobit svíčky. Můžete se naučit modelovat šperky a korálky z Fima, vyrábět skleněné vitráže Tiffany, fusing a spousty dalších výtvarných technik. Vše se můžete naučit na kurzech nebo
na našich prázdninových pobytech.
  

Inspirace

Podívejte se v naší galerii odkazů na záznamy vysílání hobby pořadů s výtvarnou tématikou, které byly natočeny ve spolupráci s Českou televizí a Lenkou Kohoutovou. Nechte se inspirovat fotografiemi výtvarných technik a ukázkami výrobků. Vzorky jsou většinou dílem účastníků našich kreativních seminářů. Najdete zde ukázky drátování, korálkování, pletení pedigu, malování na textil a hedvábí, modelování fima, vyrábění vitráží, dekorací atd.
V našem E-shopu s výtvarnými potřebami najdete ukázky hotových výrobků přímo u zboží.

Najdete nás také na Facebooku