3. Kreativ Plzeň

Kreativ Plzeň - 3. prodejní výstava kreativity, řemesel a umění

Ověřeno zákazníky

Aktuality

17.3.2014 Plán kurzů na duben

Nové termíny kreativních kurzů na měsíc duben již najdete na našem webu.

13.3.2014 Výtvarný pobyt 13. - 19. 7. Kašperské Hory

Klidné místo v šumavské přírodě s nejlepšími podmínkami pro zabavení dětí - hřiště, bazén, trampolíny, pískoviště, hrací koutek...a zároveň krásné prostředí pro relaxaci a tvoření dospělých. Vhodné pro dospělé a rodiče s dětmi, výtvarné kurzy a relaxace. Letos pořádáme již 16. ročník a těšíme se na společný prázdninový týden na chatě Kačerov.

10.3.2014 16. DOMÁCÍ VELETRH PRO ŠKOLY - Velikonoční inspirace

V sobotu 5. 4. 2014 se koná Domácí veletrh pro pedagogy volného času a výtvarných činností. Přijďte načerpat inspiraci a nápady na tvoření. Práce s filcem, papírem, plyšovými drátky, mramorování, zvířátka ze sena atd.

13.2.2014 Plán kurzů a akcí březen

Nové termíny výtvarných seminářů a akcí na měsíc březen.

1.2.2014 PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR srpen 2014

V naší nabídce najdete již přihlášky na letošní příměstský tábor pro děti od 7 - 13 let. Uzávěrka přihlášek je do 30. 4. 2014

Vítejte na stránkách hobbykohout.cz

Prodejna a E-shop, Výtvarné a kreativní kurzy, Semináře pro pedagogy, Prázdninové výtvarné pobyty

Výtvarné potřeby HOBBY-KOHOUT společnost zaměřená na prodej kreativních a výtvarných potřeb, korálků a hedvábí.

Kromě prodeje výtvarných potřeb pořádáme výukové semináře výtvarných technik. Přihlaste se na naše semináře a vyzkoušejte si nejrůznější výtvarné techniky.

Eshop

Nakupujte pohodlně v našem internetovém obchodě s širokým sortimentem výtvarných potřeb, hobby a uměleckých potřeb. Maloobchodní sekce a velkobchod s výtvarnými potřebami. Zboží je řazeno podle výtvarných technik. Najdete zde barvy, korálky, bižuterní komponenty, fimo, polymerové hmoty, pedig, mýdlo, formy na odlitky, barvy, štětce, ubrousky na decoupage, plátna, malířské stojany a vše ostatní pro kreativní tvoření.
  

Kurzy

Srdečně Vás zveme na výtvarné kurzy, semináře DVPP a výtvarné prázdninové pobyty. Vyučujeme výtvarné techniky zaměřené na volnočasové aktivity. Vhodné pro práci s dětmi, dospělými i seniory. Jednoduché tvoření a výtvarné potřeby pro školy, družiny, mateřské školy, DDM a DS v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Zárukou kvality je akreditace našich seminářů udělené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.
  

Inspirace

Nechte se inspirovat fotografiemi výtvarných technik a ukázkami výrobků. Vzorky jsou většinou dílem účastníků našich seminářů korálkování, pletení z pedigu, malování na textil, modelování fima, vyrábění dekorací atd. V našem E-shopu s výtvarnými potřebami najdete ukázky hotových výrobků přímo u zboží. Galerie odkazů na videa s výtvarnou tématikou.
  

Techniky

Jste originální, kreativní a rádi tvoříte? Společně s námi můžete malovat na hedvábí a na trička, batikovat, vyrábět šperky a bižuterii z korálků, drátovat, plést košíky z pedigu, odlévat mýdla nebo zdobit svíčky. Můžete se naučit modelovat šperky a korálky z Fima, vyrábět skleněné vitráže Tiffany, fusing a spousty dalších výtvarných technik.
  

Najdete nás také na Facebooku