Akce - Poštovné

AKCE !!! Poštovné se slevou 50 %
při platbě předem na účet

u objednávek od 1.000,- Kč

Sleva se zobrazí při zakončování objednávky, poštovné jen za polovinu.

VÝSTAVA KREATIV PLZEŇ - sobota 19. 3. 2016

Zveme Vás na 7. prodejní výstavu Kreativ Plzeň. Výstava a burza kreativity, řemesel a umění se koná 19. 3. v KD JAS Jablonského ul, Plzeň - Slovany. Pořadá firma HOBBY-KOHOUT.

Ověřeno zákazníky - hodnocení a recenze

Aktuality

1. 2. 2016 Příměstský výtvarný tábor 2016

V červenci a srpnu pořádáme 4 týdny našeho tábora. Zaměřeno na výtvarku, sport a in-line bruslení pro děti 7 - 13 let.

31. 1. 2016 Plán kurzů - únor

Nabídka výtvarných a kreativních kurzů pro děti a dospělé.

5. 1. 2016 ČT2: TV pořad DOBRÉ RÁNO Háčkované tašky

V pořadu ČT2 Dobré ráno byla hostem lektorka Lenka Kohoutová s ukázkami moderního háčkování kabelek, šperků a šál.

Vítejte na stránkách hobbykohout.cz

Prodejna, e-shop, výtvarné a kreativní kurzy

Výtvarné potřeby HOBBY- KOHOUT v Plzni působí 20 let na českém trhu. Firma je zaměřena na prodej výtvarných a uměleckých potřeb, kreativních hobby potřeb, školních potřeb, barev, korálků a hedvábí.

Organizujeme dvakrát ročně prodejní výstavy pro firmy a výrobce s názvem Kreativ Plzeň.

Akreditované semináře pro pedagogy, výtvarné pobyty, příměstský tábor pro děti

Souběžně s prodejem výtvarných a hobby potřeb pořádáme semináře výtvarných technik, kurzy kreslení a malování. Přihlaste se na naše kreativní kurzy a osvojte si hravě různé výtvarné techniky pod vedením Lenky Kohoutové a dalších zkušených lektorů a pedagogů.
Pro děti pořádáme o prázdninách výtvarný a sportovní příměstský tábor v Plzni - Božkově.

Eshop

Zboží v našem E-shopu je řazeno podle výtvarných technik.

Nakupujte pohodlně v našem internetovém obchodě s širokým sortimentem výtvarných hobby materiálů a uměleckých potřeb. Maloobchodní sekce a velkobchod s výtvarnými potřebami. Najdete zde barvy, korálky, bižuterní komponenty, fimo, polymerové hmoty, pedig, mýdlo, formy na odlitky, barvy, štětce, ubrousky na decoupage, papíry, plátna, malířské stojany a vše ostatní pro kreativní tvoření.

Kurzy

Výtvarné kurzy v Plzni a výtvarné semináře DVPP v rámci celé ČR. Pořádáme výtvarné prázdninové pobyty na Šumavě a letní tábory pro děti. Vyučujeme výtvarné techniky zaměřené na volnočasové aktivity,
které jsou hodné pro práci s dětmi, dospělými i seniory.
Jednoduché tvoření a výtvarné potřeby pro školy, družiny, mateřské školy, DDM a DS v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.
Zárukou kvality je akreditace našich seminářů
udělené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Techniky

Jste originální, kreativní a rádi tvoříte? Společně s námi můžete malovat na hedvábí a na trička, batikovat, vyrábět šperky a bižuterii z korálků, drátovat, plést košíky z pedigu, odlévat mýdla nebo zdobit svíčky. Můžete se naučit modelovat šperky a korálky z Fima, vyrábět skleněné vitráže Tiffany, fusing a spousty dalších výtvarných technik. Vše se můžete naučit na kurzech nebo
na našich prázdninových pobytech.
  

Inspirace

Podívejte se v naší galerii odkazů v sekci Inspirace. Najdete zde odkazy na záznamy vysílání hobby pořadů s výtvarnou tématikou, které byly natočeny ve spolupráci s Českou televizí a Lenkou Kohoutovou.
Nechte se inspirovat návody a fotografiemi výtvarných technik. Vzorky jsou většinou dílem účastníků našich kreativních seminářů. Najdete zde ukázky drátování, korálkování, pletení pedigu, malování na textil a hedvábí, modelování fima, vyrábění vitráží, dekorací atd.
V našem E-shopu s výtvarnými potřebami najdete ukázky hotových výrobků přímo u zboží.