Ověřeno zákazníky

Aktuality

2. 7. 2014 Novinky v E-shopu

V našem E-shopu je aktivován nový vyhledávač zboží. Vyzkoušejte si jednoduché hledání mezi 5 000 druhy výtvarných materiálů pro Vaše tvoření. Nové ubrousky na decoupage.

2. 7. 2014 Výtvarný pobyt 13. - 19. 7. 2014 Kašperské Hory

Pořádáme 16. ročník výtvarných pobytů na Šumavě, Chata Kačerov. Velká nabídka kreativních seminářů. Kurzů se můžete zúčastnit po domluvě i externě a dojíždět. Krásné a klidné místo v šumavské přírodě s nejlepšími podmínkami pro tvoření dospělých a zabavení dětí. 

20. 5. 2014 Plán kurzů červen

Novou nabídku kreativních kurzů na měsíc červen najdete již na našem webu. V červenci pořádáme 16. výtvarný pobyt na Šumavě v Kašperských Horách.

9. 5. 2014 KROUŽKOVÁNÍ: Eloxované kroužky opět ve velkém naskladněny

Doplněné zásoby eloxovaných kroužků na výrobu kroužkovaných šperků. Výborný a kvalitní materiál i pro alergiky. Přijďte si vyrobit nádherné šperky z kroužků na kurz již v pátek 16. 5. 

30. 4. 2014 Plán kurzů květen

Aktualizované termíny kreativních kurzů na měsíc květen najdete na našem webu.

Vítejte na stránkách hobbykohout.cz

Prodejna a E-shop, Výtvarné a kreativní kurzy, Semináře pro pedagogy, Prázdninové výtvarné pobyty

Výtvarné potřeby HOBBY-KOHOUT společnost zaměřená na prodej kreativních a výtvarných potřeb, korálků a hedvábí.

Kromě prodeje výtvarných potřeb pořádáme výukové semináře výtvarných technik. Přihlaste se na naše semináře a vyzkoušejte si nejrůznější výtvarné techniky.

Eshop

Nakupujte pohodlně v našem internetovém obchodě s širokým sortimentem výtvarných potřeb, hobby a uměleckých potřeb. Maloobchodní sekce a velkobchod s výtvarnými potřebami. Zboží je řazeno podle výtvarných technik. Najdete zde barvy, korálky, bižuterní komponenty, fimo, polymerové hmoty, pedig, mýdlo, formy na odlitky, barvy, štětce, ubrousky na decoupage, plátna, malířské stojany a vše ostatní pro kreativní tvoření.
  

Kurzy

Srdečně Vás zveme na výtvarné kurzy, semináře DVPP a výtvarné prázdninové pobyty. Vyučujeme výtvarné techniky zaměřené na volnočasové aktivity. Vhodné pro práci s dětmi, dospělými i seniory. Jednoduché tvoření a výtvarné potřeby pro školy, družiny, mateřské školy, DDM a DS v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Zárukou kvality je akreditace našich seminářů udělené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.
  

Inspirace

Nechte se inspirovat fotografiemi výtvarných technik a ukázkami výrobků. Vzorky jsou většinou dílem účastníků našich seminářů korálkování, pletení z pedigu, malování na textil, modelování fima, vyrábění dekorací atd. V našem E-shopu s výtvarnými potřebami najdete ukázky hotových výrobků přímo u zboží. Galerie odkazů na videa s výtvarnou tématikou.
  

Techniky

Jste originální, kreativní a rádi tvoříte? Společně s námi můžete malovat na hedvábí a na trička, batikovat, vyrábět šperky a bižuterii z korálků, drátovat, plést košíky z pedigu, odlévat mýdla nebo zdobit svíčky. Můžete se naučit modelovat šperky a korálky z Fima, vyrábět skleněné vitráže Tiffany, fusing a spousty dalších výtvarných technik.
  

Najdete nás také na Facebooku