Výroba svíček

Parafínové svíčky

Parafín na výrobu svíček je prodáván ve formě čoček, velmi dobře se dávkuje a rozpouští.
Můžete ho obarvit, přidat speciální vůně a nalít do forem na svíčky.

 • Barvy na svíčky Candle Liner - sortiment:

  Barvy na svíčky Candle Liner - sortiment:
  115,00 Kč
  95,04 Kč bez DPH
  kód: 1805 09
 • Lepidlo na svíčky Candle Liner

  Lepidlo na svíčky Candle Liner
  115,00 Kč
  95,04 Kč bez DPH
  kód: 1805 09 880
 • Parafín vosk na svíčky 1 kg

  Parafín vosk na svíčky 1 kg
  170,00 Kč
  140,50 Kč bez DPH
  kód: Vosk 1kg

Gelové svíčky

Na přípravu gelových svíček se používá transparentní gel. Tento gel je možné teplem rozpustit, obarvit k tomu určenými pigmenty, přidávat vonné essence a kombinovat nejlépe s nehořlavými dekoracemi do skleněných nádob a svícnů.

Svíčky z včelího vosku

Včelí voskové plátky slouží k jednoduchému vyrábění svíček stáčením. Vosk se lehce nahřeje, položí se na začátek knot v potřebné délce a svíčka se lehce zavine. Technika je vhodná pro práci s dětmi, jednoduché a kreativní tvoření. Plátky vosku se dají také lehce tvarovat, modelovat prsty, vystřihovat nebo vypichovat tvořítky a pak přimáčknout pouze rukou na parafínovou svíčku.

Zdobení svíček

Efektní zdobení svíček pomocí barevných voskových plátků. Tenké plátky vosku mají nádherné jasné barvy, dají se lehce tvarovat, modelovat prsty, vystřihovat nebo vypichovat tvořítky. Pak stačí přimáčknout pouze rukou na parafínovou svíčku...a zázrak je hotový. Na svíčky je také možné malovat tekutými vosky. Jsou to barvy v tubě, kdy se buď maluje rovnou na svíčku a nebo na folii, ze které se pak ztuhlý vosk přenese na svíčku a lehce rukou přimáčkne. Na tupování barev v ploše můžete použít houbičku nebo můžete šablonovat přes plastové samolepící šablony. Výtvarné techniky jsou vhodné pro práci s dětmi.