Akce - Poštovné

AKCE Poštovné - 50% sleva
při platbě
předem na účet u nákupu od 1000,- Kč (cena zboží). Sleva se zobrazí při zakončení objednávky.
ČP Dobírka balíkovna za 90,- Kč.

Kategorie produktů

Barvy na hedvábí DEKA - 25 ml sortiment:

Barvy na hedvábí DEKA - 25 ml sortiment:

  • Kód: DEKA 35-X
  • Záruka: 24 měsíců
  • Dostupnost: obvykle skladem
69,00 Kč s DPH
57,02 Kč bez DPH

Vzorník barev

Barvy na hedvábí od německého výrobce "DEKA" jsou velmi kvalitní, speciální barvy ředitelné vodou a obsahují jen zdravotně nezávadné pigmenty. Můžete si vybrat z palety téměř 40 barevných odstínů. Barvy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé.
Vhodná velikost balení pro začátečníky a výhodná cena při prvotřídní kvalitě. 
Fixace: po malování a zaschnutí barev je nutné provádět fixaci teplem žehlením, fénováním, zapečením nebo v mikrovlnné troubě. Fixace se provádí obyčejnou žehličkou bez napařování nastavenou na teplotu 140°C BAVLNA po dobu zhruba 1 - 2 minut přes tenkou bavlněnou látku nebo pečící papír. Nezapomeňte vypnout napařování. Barvy můžete fixovat také v pečící troubě při 140°C nebo v mikrovlnné troubě.
Barvy jsou koncentrované, podle potřeby se ředí vodou a tím lze získat z každé barvy mnoho dalších odstínů. Veškeré zažehlovací barvy můžete mezi sebou míchat a ředit. Barvy odebírejte z lahviček pipetou nebo čistým štětcem, pokračujte v ředění v předem připravených malých kelímcích.
Pokud jste při malování použili konturu, přežehlete ji přes suchou tenkou bavlněnou látku nebo pečící papír, kontury se lepí na žehličku nebo na žehlicí prkno. 
Barvy na hedvábí Deka - Silk drží i na syntetických materiálech a s úspěchem se dají použít i na vylepšení potahů kočárků nebo na zabarvení skvrn na polstrování v autě. Barvy stačí po zaschnutí dobře zafénovat.

Související materiály:
hedvábí: šátky a šály
štětce
kontury na hedvábí a textil
fantomová tužka
efektní sůl
rámy na hedvábí posuvné

Související položky