Akce - Poštovné

AKCE Poštovné - 50% sleva
při platbě
předem na účet u nákupu od 1000,- Kč (cena zboží). Sleva se zobrazí při zakončení objednávky.
ČP Dobírka balíkovna za 90,- Kč.

Kategorie produktů

Barvy na hedvábí DEKA - 50 ml zelená

Barvy na hedvábí DEKA - 50 ml zelená

  • Kód: 35-64
  • Záruka: 24 měsíců
  • Dostupnost: obvykle skladem
125,00 Kč s DPH
103,31 Kč bez DPH

Deka - Silk, barva na hedvábí 50 ml. Barvy drží i na syntetických materiálech a s úspěchem se dají použít i na vylepšení potahů kočárků nebo na zabarvení skvrn na polstrování v autě. Barvy stačí po zaschnutí dobře zafénovat.
Zažehlovací barvy na hedvábí jsou velmi kvalitní, speciální barvy na hedvábí ředitelné vodou, které obsahují zdravotně nezávadné pigmenty. FIXACE: po malování je třeba provádět fixaci teplem. Zažehlovací barvy jsou vhodné pro začátečníky, děti i pokročilé. Způsob fixace je velmi jednoduchý a rychlý nejlépe žehlením z rubu: teplota BAVLNA a vypnout napařování. Barvy můžete fixovat i fénováním. Můžete také zapéci v troubě na 140 a také v mikrovlnné troubě. Barvy jsou velmi koncentrované, ředí se vodou a tím lze získat z každé barvy několik dalších odstínů. Veškeré zažehlovací barvy můžete i mezi sebou míchat a ředit.

Důležité ! Barvy odebírejte z lahviček pipetou nebo čistým štětcem, pokračujte v ředění v předem připravených miskách.

Pokud jste při malování použili konturu, přežehlete ji přes suchou tenkou bavlněnou látku, kontury se rády lepí na žehličku či na žehlicí prkno.Fixace kontur a barev se provádí obyčejnou žehličkou bez napařování nastavenou na teplotu 140°C - BAVLNA po dobu zhruba 2 minut.

Související materiály:
hedvábí: šátky a šály
štětce
kontura na hedvábí a textil
fantomová tužka
efektní sůl
rám dřevěný posuvný


 

Žádné další obrázky

Související položky